jakasylwetka.pl
I już wiesz jak się ubierać!

O autorce

Wszystko zaczęło się od makijażu...


A teraz proponuję Państwu kompleksową obsługę w zakresie wizerunku (zarówno osoby indywidualne jak i instytucje), czyli makijaż + ubiór + analiza kolorystyczna + wspólne zakupy + jestem otwarta na propozycje i sugestie.

Jestem autorką serwisu www.jakasylwetka.pl, czyli wirtualnego programu analizy sylwetki i doboru garderoby - zapraszam wszystkie Panie, w tym też wizażystki i stylistki, zainteresowane tym narzędziem ułatwiającym pracę z klientką.

Ale od początku...

Makijaż początkowo był moim hobby, które z czasem przerodziło się w pracę zawodową. Ogromną satysfakcję daje mi połączenie przyjemnego z pożytecznym. Wykonuję makijaże dzienne, wieczorowe, sylwestrowe, ślubne, do sesji zdjęciowych, pomagam w doborze kolorystyki do typu urody – za pomocą specjalistycznych chust, doradzam w zakresie indywidualnej stylizacji i wizerunku. Staram się w swojej pracy korzystać ze zdobytej wiedzy, ale też nie zapominam o tym, że skarbnicą wiedzy jest dla mnie sama klientka/klient. Dlatego też pełne zadowolenie klienta jest dla mnie priorytetem. Prowadzę szkolenia z zakresu wizażu, stylizacji, wizerunku biznesowego.

Posiadam bogate doświadczenie w pracy z klientkami w zakresie makijażu i kreowania wizerunku, ale też mogę poszczycić się referencjami od firm, z którymi współpracowałam podczas sesji zdjęciowych, imprez integracyjnych, imprez tematycznych. Współpracuję też z Gdańską Szkołą Kosmetyczno-Fryzjerską, Oświatą Lingwistą, Polskim Towarzystwem Ekonomicznym w Gdańsku, Centrum Doradczo-Szkoleniowym w Gdyni. Jestem finalistką Mistrzostw Makijażu Kobiety Dojrzałej (Uroda 2010).

Uwielbiam mocny i kolorowy makijaż oka, a centymetr od dawna ma swoje miejsce w mojej torebce. :-). Trwam w zachwycie nad tym, ze na nasz idealny wizerunek ma wpływ nie tylko poczucie smaku i artyzm, a w głównej mierze matematyka (proporcje twarzy, proporcje ciała) i fizyka (złudzenia optyczne). Udaje mi się łączyć w pracy zawodowej (i nie tylko) te wydawałoby si� sprzeczne kwestie....

 


Serdecznie zapraszam
Justyna Jazgarska

wykonanie: iluste.pl