jakasylwetka.pl
I już wiesz jak się ubierać!

Czym jest jakasylwetka.pl?

Analiza sylwetki jest bardzo ważną sprawą, istotną tak samo jak dobór odpowiedniej palety barw (analiza kolorystyczna), odpowiedniej fryzury i makijażu. Wszystko to składa się na nasz wizerunek. A nasz wizerunek jest pierwszą rzeczą poddawaną ocenie podczas wszelkich kontaktów (czy to zawodowych czy osobistych). Należy dążyć do tego, aby wizerunek był spójny pod każdym względem, aby wszystkie jego elementy były idealne.

Czym jest prezentowany tutaj program jakasylwetka.pl?

Jest to narzędzie służące do szybkiej analizy kształtów ciała w celu uzyskania wyczerpujących informacji na temat atutów i mankamentów figury - wskazanie mocnych i słabych stron sylwetki, wskazanie sposobów podkreślania atutów i tuszowania mankamentów. Program oprócz obszernego opisu generuje też zestaw zdjęć z pasującymi do danej sylwetki fasonami ubrań (dodatkowa opcja - kreacje ślubne).

Analizę za pomocą jakasylwetka.pl można wykonać samodzielnie, pamiętając o tym, że bardzo istotne jest dokładne wymierzenie swojej sylwetki, można też skorzystać z pomocy stylistki czy wizażystki, która w swoim pakiecie usług ma doradztwo w tym zakresie i wspomaga się w swej pracy programem jakasylwetka.pl

Program ten jest efektem wieloletniego doświadczenia w pracy związanej z kreowaniem wizerunku, szkoleniami z zakresu wizażu, stylizacji, w tym stylizacji biznesowej, przeanalizowania wielu pozycji literatury, wielu stron wirtualnej wiedzy. Jest efektem ciężkiej pracy zespołu osób – fachowców w swojej dziedzinie.
wykonanie: iluste.pl