Co daje ubezpieczenie Smart Casco oferowane przez Link4

Wiele osób, wykupując ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, zwraca uwagę na różne warianty polisy Autocasco. W niektórych przypadkach zakupienie pełnego pakietu jest jednak zbyt dużym obciążeniem finansowym, dlatego firmy ubezpieczeniowe proponują tańsze warianty ochrony. Jedną z najciekawszych propozycji jest oferta Link4. Firma oferuje ubezpieczenie komunikacyjne o nazwie Smart Casco.

Czym jest Smart Casco?

Smart Casco jest polisą, która pozwala zabezpieczyć swój samochód przed finansowymi skutkami zdarzeń takich jak pożar, gradobicie lub kradzież. Jest to specjalna odmiana ubezpieczenia Autocasco, którą można w dużo szerszym stopniu dostosować do własnych potrzeb. Nie trzeba kupować pełnego pakietu OC i AC, można natomiast wybrać te rodzaje zagrożeń, których kierowca obawia się najbardziej.

Jaki jest zakres ubezpieczenia?

W ramach ubezpieczenia Smart Casco w Link4 można zabezpieczyć się przed następującymi zdarzeniami:

– pożar,

– powódź,

– lawina,

– gradobicie,

– huragan.

Dodatkowo firma pozwala na ochronę pojazdu w przypadku kradzieży lub rozboju, a także nagłymi działaniami czynników termicznych i chemicznych. Osobne warianty dotyczą zderzenia auta z innymi pojazdami, osobami lub zwierzętami.

Wysoka suma ubezpieczenia

Podczas wybierania ubezpieczenia Smart Casco należy zastanowić się, które czynniki mogą najbardziej zagrażać w miejscu zamieszkania kierowcy. W wielu przypadkach zależy to od stylu jazdy, dlatego Link4 nie narzuca konkretnych rodzajów zagrożeń. Dostępne są różne warianty ubezpieczeń, pozwalające zabezpieczyć samochód do sumy ubezpieczenia wynoszącej nawet 40 tysięcy złotych. Jednocześnie składka ubezpieczeniowa może wynieść poniżej 100 złotych. Dlatego oferta Link4 umożliwia na wykupienie ochrony w każdej sytuacji, nawet jeśli kierowca nie ma dużych możliwości finansowych lub ponosi duże koszty eksploatacji auta i nie chce ich znacząco powiększać.

Zakup tylko w pakiecie

Należy podkreślić, że polisa Smart Casco jest dostępna w Link4 wyłącznie w pakiecie, wraz z obowiązkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej. Aby sprawdzić dokładny zakres ochrony oraz obliczyć koszt składki ubezpieczeniowej, można skontaktować się z firmą telefonicznie lub skorzystać z kalkulatora ubezpieczeń dostępnego na stronie Link4 (superpolisa.pl). Nie wymaga to wpisywania szczegółowych danych i w praktyce cenę ubezpieczenia można uzyskać już po kilku minutach. Warto pamiętać, że nieszczęśliwy wypadek na drodze może przydarzyć się każdemu. Ubezpieczenie Smart Casco w Link4 pozwala czuć się bezpiecznie w każdej sytuacji, a jednocześnie nie wymaga znaczącego zwiększania obciążeń domowego budżetu.